Reklama

Jesteśmy pierwszym w Polsce portalem erotycznym tylko dla kobiet i tworzonym jedynie przez kobiety. Zapraszamy do współpracy reklamodawców i parterów dla naszych działań promocyjno-eventowych (marketing@outline-media.pl)


Portal adresowany jest do kobiet w wieku 18 - 45 lat, pewnych siebie, wykształconych (średnie lub wyższe) z dużych i średnich miast, wykazujące dochody średnie lub powyżej średniej, aktywnie uczestniczące w życiu towarzyskim, społecznym czy kulturalnym. Są to kobiety nowoczesne, ciekawe świata i chłonące nowości, chcące poznać inną sferę erotyzmu. Chcemy być platformą dla otwartych, twórczych, nowocześnie myślących kobiet, myślących o sobie a także o własnej przyjemności wypełniając niszę i tworząć unikalne miejsce w przestrzeni polskiego Internetu. 


REKLAMA W PORTALU EROTYZM-OCZAMI-KOBIET.PL:


Proponujemy Państwu następujące formy reklamy w portalu, który dzięki unikatowej zawartości oraz szerokiej współpracy z mediami i partnerami cieszy się wysoką oglądalnością.


  • - ARTYKUŁ SPONSOROWANY w sekcji Rozkoszniaki (w razie potrzeby oferujemy support redakcyjny i fotograficzny)
  • - NEWS REKLAMOWY w zakładce HotZpot
  • - BANERY REKLAMOWE
  • - bildoard (750x100 px)
  • - double bilboard (750x200 px)
  • - skysraper (120 x 600 lub 160 x 600)
  • - medium/large/vertical box (300 x 250 px, 300 x 300 px, 336 x 280 px)
  • - top layer (forma zamykana, kształt dowolny)


W sprawie szczegółowej specyfikacji, cen lub innych form współpracy prosimy o kontakt: marketing@outline-media.pl.

hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.