bezwstydnik

Chcesz seksu? Płać! Nie chcesz? Też płać!

Emancypacja postępuje na tak szybko, że kobiety wygrywają przed sądem wysokie odszkodowania za brak seksu.

Odwiedzin: 3006

We wtorkowy wieczór postanowiliśmy z chłopakami obejrzeć przy piwku, jak Francuzi i Niemcy w koszulkach reprezentacji Polski przegrywają w piłkę z Polakami, Ghańczykami i Turkami w koszulkach reprezentacji Niemiec.


 


Czekając na mecz, trochę pogadaliśmy, co tam nowego się zdarzyło u nas i na świecie.


- Nie uwierzycie, jaki numer się ostatnio zdarzył we Francji... – zaczął Paweł zwany „Focusem”, bo ciągle gadał, co wyczytał w magazynie o tej nazwie.


- Co? Ktoś ich napadł i się nie poddali? – spytał Bolo zwany Lobo.


- Eeee, nic z tych rzeczy – pokręcił głową Paweł. – W „Focusie” czytałem, że jakaś babka poszła do sądu, domagając się odszkodowania w wysokości 10 tysięcy euro od byłego męża za to, że ten uprawiał z nią za mało seksu w czasie, gdy byli małżeństwem.


- I co? Wygrała? – spytałem.


- No wygrała – potwierdził Focus.


- A jak sąd to uzasadnił?


- Czekajcie, zaraz wam przeczytam – powiedział Paweł i po chwili wyjął z tylnej kieszeni spodni kartkę wyrwaną z czasopisma. – Ooo, jest: „Były mąż twierdził, że w odbywaniu stosunków przeszkadzało mu zmęczenie, a także to, iż miał problemy ze zdrowiem. Sąd w Aix-en-Provence uznał, że żona ma rację, a seks musi być częścią małżeństwa.”


- Trzeba o tym ostrzegać innych – oburzył się Lobo. – Może takie billboardy ze zdjęciami kloszarda na ulicy z podpisem „Straciłem dom i samochód – bo nie miała orgazmu...”.


- W sumie to coś jak prostytucja, ale w drugą stronę – wtrąciłem. – Normalnie płacisz, żeby pobzykać, a tutaj płacisz, gdy odmawiasz bzykania. Jakby nie patrzeć, zawsze to my, faceci musimy płacić.


- No właśnie, ciekawe, czy ten sąd orzekałby wyroki, gdyby z pozwem wystąpił jakiś facet przeciwko kobiecie – powiedział Focus. – Mi by starczyło, gdyby za każdego odmówionego mi loda wypłacili po stówie. Wtedy mógłbym samodzielnie uratować Grecję przed bankructwem.


- Taaa, ale gdyby każda laska, która odmówiła mi anala, musiała za to zapłacić po 5 dych, to nie musiałbyś ratować Grecji, bo kupiłbym ją sobie na własność – dodał Lobo.


- A ty, Focus co? Cały czas ten artykuł w kieszeni nosisz? – przerwałem te dywagacje.


- No pewnie – potwierdził Paweł. – Liczę, że może żona niby przypadkiem na niego trafi i zrozumie, że migreny mogą ją słono kosztować.


- He, he, he – zaśmialiśmy się solidarnie.


- Gorzej, jak się okaże, że ona nie grzebie ci w kieszeniach – zauważył przytomnie Lobo.


- Nie ma obaw – odparł Focus. – Jak szykowałem się na wyjazd na trzy dni na firmowe szkolenie, prezerwatywy znalazła od razu...


 

Zenon Zabawny


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.