bezwstydnik

Co jest z tym seksem? Warsztaty w Poznaniu

Rozmowy o seksie z Agatą Młynarską, dyskusje o zdrowiu intymnym i o tym, co zrobić, żeby się nie stać "całodobową mendą" - tak wyglądały warsztaty Ona Intymnie w Poznaniu.

Odwiedzin: 2609

To był hit! Na specjalne zaproszenie do City Parku przybyło 30 pań. Była ciepła atmosfera, zaufanie i  wymarzone warunki do dzielenia się swoim doświadczeniem. Panie rozmawiały o seksualności, o związkach i  zdrowiu intymnym. Agata zdradzała swoje sekrety - w jaki sposób dba o zdrowie i kobiecość, aby dobrze się czuć w swojej skórze i pięknie wyglądać.Fot. Kostrzewa PR


Po jej inspirującej wypowiedzi nadszedł czas na wykład dr. Jacka Tomaszewskiego  pt. „Wszystko co powinnaś wiedzieć o zdrowiu intymnym”, dzięki któremu uczestniczki miały okazję dowiedzieć się wiele o tajnikach kobiecego zdrowia i fizjologii. Dr Jacek Tomaszewski przekazał  rzetelne informacje o zagrożeniach, udzielił wskazówek jak skutecznie dbać o zdrowie intymne.


W programie dnia zaplanowane były ciekawe warsztaty pt. „Seksualność Kobiety”, które energicznie i z poczuciem humoru poprowadziła seksuolog, Agnieszka Borowska-Zięba oraz Justyna Błaszczyk z Akademii Coachingu i Inspiracji. W sali zgromadziły się kobiety aktywne, przedsiębiorcze, mądre, otwarte i zainteresowane swoim zdrowiem. Uczestniczki spotkania zachęcone do otwartego dialogu, aktywnie uczestniczyły w warsztatach.


Dyskutowano na następujące tematy: role kobiety, problemy w związku o podłożu seksualnym, zasady udanego życia seksualnego oraz istota orgazmu. Pod koniec sesji każda z Pań miała czas na refleksję i postanowienie co zrobi dla siebie, aby czuć się bardziej spełnioną. Panie były bardzo kreatywne. Stawiały nie tylko na  szczerą rozmowę z partnerem czy romantyczny wieczór, ale przede wszystkim pomyślały o sobie. Najczęściej powtarzały, że chcą zadbać o siebie, iść na masaż, zakupy, do siłowni i zacząć zdrowo się odżywiać. Uświadomiły sobie, że nie są same a dbanie o siebie prowadzi do dobrego samopoczucia, sukcesu w pracy i w związku.


Dopełnieniem szczęścia był pyszny poczęstunek przygotowany przez restaurację Kukania. Właścicielka, Pani Katarzyna Dużałka, zadbała  o zdrowe i smaczne potrawy, piękny wystrój, przemiłą atmosferę i profesjonalną obsługę.  Goście zachwyceni byli szczególnie wyśmienitą sałatką  z ekologicznych upraw rukoli, sera mozzarelli i  truskawek. Było pysznie pod każdym względem!


Na deser – zaczerpnięte z Forum wypowiedzi uczestniczek warsztatów


Ola:

Krótka relacja i podsumowanie ogólne:

- trzeba uważać na „całodobowe mendy” i żeby samemu taką się nie stać ;)

- jeśli totalnie poświęcasz się dla innych, to warto żebyś przypomniała sobie o sobie samej - inaczej ani ty ani Twoje otoczenie nie będzie szczęśliwe, jeśli myślisz tylko osobie też źle, bo ile dajemy tyle dostajemy... Więc najważniejsza jest RÓWNOWAGA,

- ale to co mogło umknąć a było ważne moim zdaniem: musimy polubić, pokochać siebie, bo jeśli będziemy się źle czuły same ze sobą, to na dłuższą metę żaden facet, żadna koleżanka nie pomoże, zawsze znajdzie się moment kiedy będziemy same i ważne żebyśmy się cieszyły z tego bycia ze sobą...


Justyna Błaszczyk:

Cały Poznań żyje wizytą Agaty i warsztatami. Usłyszałam same ciepłe słowa i podziękowania...a to daje największą frajdę. Było naprawdę inspirująco, pysznie i wesoło. Dziękuję każdej z Was, która uczestniczyła osobiście i wirtualnie w warsztatach w Poznaniu :-)


Widząc rosnące zainteresowanie i potrzeby kobiet, aby mówić otwarcie o 'naszych sprawach' kusi mnie, aby zorganizować coś na większą skalę...na pewno wrócimy do tego tematu... a teraz czas na relaks i obiecaną chwilę dla siebie...


Violetta:

Czytam warsztatowy wątek ... i jakbym czuła ducha tych warszawskich warsztatów. Też tak się czułam, jak tu wszystkie piszecie.


Jaka radość, że coraz więcej nas, takich wspaniałych zakręconych kobiet, które wreszcie odkręciły się na innych i na siebie samą (jak w tej reklamie znanego napoju). Fajnie, że nasza forumowa społeczność się rozrasta.


Agnieszka:

Pragnę dołączyć do tego sympatycznego grona "Onych"!

Wczoraj uczestniczyłam w poznańskich warsztatach i jestem bardzo pozytywnie naładowana energią jaka się tam wytworzyła :) my Kobiety to potrafimy "niby nic" przekuć na ogromną siłę

Mam nadzieję, że takie spotkania jak wczorajsze będą odbywały się częściej!


W organizacji jak zwykle pomogła firma farmaceutyczna ASA, producent doustnego probiotyku ginekologicznego LaciBios femina. Imprezę zrelacjonowała Justyna Błaszczyk z Akademii Coachingu i Inspiracji, która prowadziła warsztaty o seksualności kobiety.Kostrzewa PR


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.