bezwstydnik

Erotyzm Oczami Kobiet był gościem Polskiego Radia!

Dlaczego powstał portal Erotyzm Oczami Kobiet i czy tylko kobiety mogą tam zaglądać - to tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiadały przedstawicielki redakcji podczas audycji w radiowej Czwórce.

Odwiedzin: 2179

Redakcja Erotyzmu Oczami Kobiet została zaproszona do programu Hyde Park prowadzonego przez Patryka Kuniszewicza - jak by nie spojrzeć, mężczyznę! Nic więc dziwnego, że najbardziej interesowała go kwestia, czy portal, o którym wyrażał się bardzo pochlebnie, jest rzeczywiście przeznaczony wyłącznie dla kobiet.Fot. LadyM


Nasze redaktorki: LadyM i ka_pio czym prędzej uspokoiły jego obawy wyjaśniając mu, a przy okazji także radiosłuchaczom, że mężczyźni są zawsze mile widziani w portalu, mogą dyskutować na forum i wymieniać opinie na temat artykułów. Ale - co nie powinno dziwić - kobiety i kobiecy punkt widzenia jest w portalu najważniejszy.


- Świat jest nasycony erotyką z męskiego punktu widzenia - opowiadała LadyM. - Nawet kobiety poproszone o fotografie erotyczne fotografują inne kobiety, choć nie są lesbijkami. Ale uczyły się fotografii i tego, co jest zmysłowe i erotyczne, od mężczyzn i teraz po prostu powielają wizję świata swoich mistrzów. To dla mężczyzn erotyczna będzie rozebrana kobieta, a nie dla kobiety. A co dla niej jest erotyczne? No właśnie po to, by to odkryć, opisać i pokazać powstał ten portal...


- Chodzi nam o to, żeby kobiety wreszcie mogły przemówić własnym głosem - dodaje ka_pio. - Bo do tej pory nawet jeśli wiedziały, co jest dla nich erotyczne, to niewiele miały miejsc, gdzie mogły to pokazać, opisać albo o tym podyskutować. My chcemy pokazać kobiecy punkt widzenia, to, co dla kobiet jest zmysłowe, a co nie. Odważnie, bezkompromisowo i bez stereotypów. Zwłaszcza tych męskich.


Dziewczyny przez godzinę opowiadały o samym portalu, o pomysłach na artykuły i o tym, co się będzie działo w Erotyzmie Oczami Kobiet w najbliższym czasie. Ba, zdradziły mu nawet scenariusz naszego walentynkowego filmu (tu go możesz zobaczyć).


Audycja trwała całą godzinę i w tym czasie dziewczyny nie tylko odpowiadały na pytania prowadzącego, ale także te zadawane przez telefon i e-mailem. Dziękujemy. To była naprawdę fantastyczna godzina!

Anna Łuban


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.