bezwstydnik

Historie o penisie mrożące krew w żyłach

Czy penis może się zmniejszyć i czy po wzroście właściciela można określić rozmiary jego największego przyjaciela? Oto kolejny odcinek tajemnic penisa...

Odwiedzin: 4506

Ponieważ to największy przyjaciel każdej kobiety, bez względu na to, jaki ma ona stosunek do jego właściciela, warto - po raz kolejny - poznać go bliżej. Tym razem zwróciłyśmy uwagę na krążące tu i ówdzie opowieści, naprawdę mrożące krew w żyłach, że penis może ulec samoczynnemu zmniejszeniu. Postanowiłyśmy zbadać, czy to prawda - i niestety, okazuje się, że tak! Otóż jeśli mężczyzna nie zajmuje się wystarczająco troskliwie i czule swoim największym przyjacielem, to znaczy nie skłania go do seksu, a nawet nie masturbuje się zbyt często, to jego penis może naprawdę zmaleć!


Według badającychtemat naukowców długość członka może się w takim przypadku zmniejszyć nawet o kilka centymetrów, i to w ciągu zaledwie trzech lat! To chyba wystarczy, by przynajmniej niektórych leniuchów nakłonić do częstszego zainteresowania seksem. I to szybko! Bo strach pomyśleć, co będzie, jeśli porzucą tę jedną z najprzyjemniejszych przecież czynności na przykład na sześć albo dziewięć lat...


Jednak naukowcy ostrzegają przed pochopną oceną rozmiarów penisa wtedy, gdy jest w stanie spoczynku. To, jak wygląda wtedy, może nie mieć nic wspólnego z rozmiarami w stanie erekcji! Członek długości na przykład 7, 5 cm, czyli przeciętny,  może się powiększyć nawet dwukrotnie. Tymczasem jedenastocentymetrowy olbrzym może urosnąć tylko półtora raza. Nie oceniajcie więc dziewczyny faceta po dyskretnym rzucie okiem na jego hmmm.... spodnie!


Tajemnicy wielkości penisa nie zdradzi też wzrost jego właściciela, tudziez i inne gabaryty widoczne na zewnątrz. Naukowcy rozstrzygnęli sprawę: wzrost właściciela nie ma nic wspólnego z wielkością penisa. Czyli powiedzenia typu "chłop jak dąb, a jaja jak żołędzie" oraz "małemu idzie w korzeń" niekoniecznie są prawdziwe.


Na pewno natomiast trzeba uważać na dużych facetów po sterydach - w ich przypadku zależność między ich gabarytami a rozmiarem penisa stwierdzono bez żadnych wątpliwości. Otóż jeśli facet faszeruje się sterydami, co zazwyczaj widać po jego rozmiarach, to albo już zrezygnował z życia erotycznego, albo czeka go to wkrótce. Bo przy długim stosowaniu sterydów po początkowym wzroście energii seksualnej szybko następuje jej spadek, kłopoty ze wzwodem i płodnością...

an


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.