bezwstydnik

Jak poznać, kto idzie na całość na pierwszej randce?

Ustalono, jak wyglądają kobiety i mężczyźni, którzy lubią iść do łóżka już na pierwszej randce.

Odwiedzin: 3456

Z cyklu „Rozmowy o sprawach damsko-męskich” w gronie naszej paczki. Tym razem zeszło nam na temat tego, jacy ludzie bzykają się już na pierwszej randce. Wszystko za sprawą nieocenionego Pawła zwanego Focusem, który znów miał dla nas ciekawostkę.- Na podstawie 100 tysięcy ankiet rozesłanych do użytkowników portalu randkowego stworzono profile faceta i kobiety, którzy na pierwszej randce są gotowi posunąć się najdalej – opowiadał nam Paweł.

- I co im wyszło? – pytaliśmy.

- Z facetem to chyba oczywiste – wtrąciła się Zboczona Jolanta (typ kobiety wyzwolonej). – Każdy facet na pierwszej randce posuwa się tak daleko, jak tylko się da.

- A nie – pokręcił głową Paweł. – Z badań wynika, że seks na pierwszej randce uprawiają mężczyźni atletyczni, atrakcyjni i zadbani. Tłumaczą to tym, że tacy faceci są odważniejsi i bardziej przebojowi.

- Gówno prawda, po prostu faceci, którzy nie są atrakcyjni i zadbani nie mają szans u dziewczyny – odparła Jola. – Jakby mieli szansę, też by bzykali na pierwszej randce.

- Ależ mylisz się – zaprzeczyłem. – Paweł ma rację. Znam np. jednego niskiego grubaska, który z całą pewnością nie bzyka na pierwszej randce i nawet nie ma takich ambicji, co prawda być może to dlatego, że w ogóle nie chadza na randki i mieszka z kotem, ale zawsze!

- Jak możecie tak mówić – oburzyła się Porządna Agnieszka. – Jest wielu wspaniałych chłopaków, którzy zachowują się porządnie, bo liczy się dla nich coś więcej niż tylko seks i seks. Przecież są jeszcze uczucia, moralność...

- Tak, tak Agnieszko, ale mówimy o normalnych facetach, a nie tych sparaliżowanych – odpowiedziała jej Jola.

- A Tomek? Tomek nie był sparaliżowany, a na żadnej z naszych randek nawet nie próbował mnie dotknąć – ripostowała Agnieszka.


Nie wiedzieliśmy co jej powiedzieć, bo prawdę powiedziawszy Agnieszka miała tak bogatą osobowość i zachowywała się tak zalotnie, że żaden facet nie próbowałby jej dotknąć nawet na 168. randce. Ponieważ jednak nikt nie chciał jej sprawić przykrości, Lobo szybko zmienił temat.


- Focus, a profil babki, która daje na pierwszej randce, to jaki im wyszedł?

- Zupełnie inaczej – odpowiedział Paweł. – Wyszło im, że na pierwszej randce na całość idą najczęściej dziewczyny o bardziej korpulentnej budowie ciała, wysokie, niemające wyższego wykształcenia, a także takie, które interesują się motoryzacją.

- Czyli albo to bzdura albo jestem gruba – zaśmiała się Jola, mająca jakieś 160 cm wzrostu i 45 kg wagi.

- Nie, to może być prawda – zauważyłem. – Nadwaga, wysoki wzrost, po zawodówce, motoryzacja i od razu ma ochotę na bzykanko? Wypisz-wymaluj mój sąsiad, pan Wiesław, który ma warsztat samochodowy. Chociaż nie wiedziałem, że jest kobietą...

Zenon Zabawny


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.