bezwstydnik

Mięśnie miłości, czyli jak wyssać mężczyznę do dna

Na dworze Ludwika XIV tę umiejętność nazywano "dziadkiem do orzechów", a w krajach Dalekiego wschodu - "tańcem Nefrytowych Wrót". To jeden ze skuteczniejszych sposobów zatrzymania przy sobie mężczyzny.
Odwiedzin: 4599

Za tymi poetyckimi określeniami kryją się niezwykle wytrenowane i silne mięśnie łonowo-krzyżowe, czyli te, które znajdują się u weścia do waginy i które odpowiadają między innymi za kontrolowanie oddawania moczu.


Ale te wyjątkowe mięśnie działają podczas seksu, wywierając jedyny w swoim rodzaju ucisk na penisa od uczucia dotykania go przez delikatne palce w nieskończenie zmysłowy sposób aż po uczucie ssania wyciągające spermę do ostatniej kropelki.


Oczywiście one nie działają tak same z siebie - trzeba je, jak wszystkie mięśnie odpowiednio wytrenować. W Japonii, Chinach czy Indochinach tych technik uczy się dziewczynki od najmłodszych lat, bo tak wyuczonej kochanki nie zapomni żaden mężczyzna. Efekty nauki można podziwiać choćby podczas erotycznych show w barach Tajlandii.


Dziewczyny demonstrują tam, jak można pochwą pochłonąć na przykład piłeczkę golfową, a później wystrzelić nią z całkiem sporą siłą w określonym kierunku - i trafić do celu. Ba, są też takie specjalistki, które z pomocą tych mięśni potrafią zassać płyn z półlitrowej butelki coca coli! Wyobraźcie więc sobie, co potrafią zrobić z męskim penisem...


Oczywiście dojście do pochłaniania piłek golfowych wymaga lat pracy i kilku godzin treningu dziennie, poza tym specjalistki uczące tak zaawansowanych umiejętności niechętnie dzielą się swoimi sekretami. Ale jeśli nie zamierzacie trenować do pokazów erotycznych, a chodzi wam tylko o sprawienie przyjemności swojemu mężczyźnie, to jesteście w stanie opanować sztukę "dziadka do orzechów" samodzielnie.


Ponieważ już pisaliśmy o wstępnym treningu mięśni łonowo-krzyżowych, to teraz czas na bardziej zaawansowane ćwiczenia, czyli te praktyczne, na mężczyźnie. Wypróbujcie taką sztuczkę: gdy kochanek wchodzi do pochwy, rozluźnijcie mięśnie, a zaciskajcie je w czasie wychodzenia. Mężczyzna będzie miał wówczas właśnie to uczucie zasysania wokół penisa, co praktycznie w stu procentach skutkuje niesamowitym orgazmem.


Innym sposobem i dającym inne doznania jest zaciskanie mięśni i poruszanie biodrami dokładnie tak, jak w tańcu brzucha - to dlatego do nauki tego tańca przykłada się tak wielką wagę w krajach Wschodu. Poza niesamowitymi doznaniami dla mężczyzny ten rodza ruchu przyspiesza też orgazm kobiety i sprawia, że także i dla niej jest on znacznie bardziej intensywny.


Specjalistki od tej techniki zapewniają, że żaden mężczyzna, któremu zdarzyło się uprawiać seks z kobietą, która opanowała "dziadka do orzechów", nigdy tego nie zapomni.

elka


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.