bezwstydnik

Owulacja się przydaje!

Czy wiecie, że pigułka antykoncepcyjna może przeszkadzać w utrzymaniu przy sobie wybranego mężczyzny? Na szczęście nie wtedy, gdy już o tym wiecie...

Odwiedzin: 2882

Chodzi o to, że - jak pisze Ewa Niecuła w "Focusie" - dzięki pigułce nie mamy owulacji. Co z tego? Ano to, że podczas owulacji kobieta wydaje się mężczyznom znacznie bardziej atrakcyjna - mężczyzna to doskonale wyczuwa, choć nawet o tym nie wie. To taki ludzki, trochę podprogowy sposób informowania osobników płci przeciwnej, że jest płodna.Fot. sxc.hu/wenPoobserwujcie siebie dokładnie, a same się przekonacie, że tuż przed fazą płodną cyklu macie ochotę na bardziej dopasowane i zdecydowanie krótsze sukienki, większe dekolty i bardziej jaskrawe szminki... Zmienia się też charakter - no nie, żeby w ogóle, ale tak trochę. Macie znacznie większą ochotę na imprezy, flirty, jesteście bardziej zadziorne, atrakcyjne, błyszczycie w towarzystwie! To właśnie te zewnętrzne objawy owulacji.


Mężczyźni widzą, a właściwie czują jeszcze zmianę naturalnego zapachu kobiety, bo on się też zmienia w czasie owulacji. I nawet jeśli sobie z tego nie zdają sprawy, to i tak odpowiadają na te podświadome sygnały. Jak? Otóż są najbardziej zazdrośni w tym czasie - policzcie sobie, czy aby właśnie w czasie owulacji nie dochodziło do najgorszych awantur między wami! Bardziej też zabiegają o względy kobiety w tym czasie - jeśli to obca kobieta. Jeśli już własna, to pilnują jej, na przykład dzwoniąc znacznie częściej z pytaniem, co robi... A wszyscy, co do sztuki, są w czasie owulacji bardzij czuli i kochający dla swoich partnerek.


Jeśli jeszcze macie wątpliwości, to powinny je rozwiać wyniki kolejnych badań, które przeprowadzono w nocnych klubach USA. Otóż policzono zarobki zatrudnionych w nich tancerek go-go - i okazało się, że te, które nie brały pigułek, zarabiały podczas dni płodnych do 70 dolarów za godzinę, a w czasie niepłodnych - 50 dolarów. Stawki ich "pigułkowych" koleżanek nie dpolegały takim wahanion i wynosiły średnio 55 dolarów za godzinę.


Tak więc, dziewczyny, pamiętajcie o sekretach owulacji. Bo na przykład tego wyjątkowo atrakcyjnego zapachu na cały miesiąc utrzymać się nie da, ale ta czerwona szminka, dekolt i mini - to ma sens!

an


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.