bezwstydnik

Seks zgrzebny

Wyobrażając sobie noc z pożądanym partnerem mamy wizję romantyczno-erotycznego filmu. Ale w praktyce zazwyczaj wygląda to  bardziej... zgrzebnie.

Odwiedzin: 2583

Teoria, no i fantazje erotyczne wyglądają tak: oboje będziecie mieć na sobie odpowiednią bieliznę, w tym samym czasie odczujecie szaloną, nieprzepartą ochotę na seks, całkiem przypadkiem będziecie wtedy dysponować rewelacyjną sypialnią z czarną, jedwabną pościelą i zmrożonym szampanem, w której w końcu rzucicie się na siebie wygłodniali, spragnieni siebie...
 


Oczywiście on okaże się rewelacyjnym, wręcz do granic wytrzymałości, kochankiem o niespożytej energii, ona – cudowną partnerką znającą wszystkie możliwe sztuczki, aby mężczyznę przynajmniej 5-6 - co tam, 10 razy! - doprowadzić do szaleństwa. I oczywiście to wszystko zakończy trzęsieniem ziemi.Zgrzebny seks nieco odbiega od tego ideału. Ale najczęściej to wina nas samych. Bo zamiast cieszyć się, że wreszcie jest chwila i nieco miejsca na małe tete-a-tete, by wreszcie materialnie udowodnić swoje dotąd platoniczne uczucia, to niedoszli kochankowie myślą o...  fałdach na brzuszku albo o niezbyt świeżej i całkiem nieseksownej bieliźnie.Ale to jeszcze pół biedy. Gorzej, gdy trzeba będzie skupić się na powstrzymaniu śmiechu, kiedy te ciała zaczną tak śmiesznie plaskać o siebie albo na widok swojego partnera nago... To właśnie takie podejście czyni z seksu nie najwspanialsze, ale właśnie zgrzebne doświadczenie.Jak w wielu innych sytuacjach, tak i tu nie obejdzie się bez pozytywnego podejścia,  bo odrobina poczucia humoru może zdziałać cuda. Na przykład: mało seksowna bielizna? Super, można ją szybciej zdjąć. Mało świeża bielizna – jeszcze lepiej, idziemy razem pod prysznic. Nie ma gdzie się kochać – zawsze pozostaje samochód, plener i hotel na godziny. I to dopiero są nowe wrażenia! Co do wyglądu zewnętrznego partnera – ostatecznie liczy się seks, no nie? Więc to jest kolejny argument, by jak najszybciej przejść do rzeczy.Naturalnie, jeśli ktoś uważa, że to za dużo roboty – zawsze może zrezygnować z seksu, i tego super, i tego zgrzebnego. Przecież każdy ma prawo do własnych wyborów…

elka


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.