bezwstydnik

Trzy pomysły na walentynkowy seks

Walentynki już niedługo, ale jeśli macie dość ckliwej, różowo-słodko-mdłej atmosfery, to my mamy dla was pewne pomysły...
Odwiedzin: 4629

Drażnią cię pluszowe serduszka? Nie chcesz otrzymać od chłopaka kolejnego misia? A może by tak Święto Zakochanych zmienić w Święto Kochanków?Fot. sxc.hu/staarpoint

Już na początku lutego zaczyna się istny, walentynkowy szał. Sklepy organizują konkursy dla zakochanych, restauracje przyjmują rezerwacje na kolacje przy świecach, a wszyscy znajomi myślą tylko o tym, jak spędzić Święto Zakochanych. Nie każdej dziewczynie odpowiada jednak kiczowata aura wokół Walentynek. I nie ma w tym nic dziwnego – któż bowiem chciałby co roku oglądać łzawe komedie romantyczne w kinie i powiększać kolekcję najbardziej kiczowatych prezentów?


Wbrew pozorom Walentynki wcale nie muszą być jednak nudne! Dzień Zakochanych może stać się świetnym pretekstem do pogłębiania erotycznych doświadczeń poprzez uprawianie seksu w nowych, niekonwencjonalnych miejscach. Zobacz, jak zamienić romantyczne Walentynki w Dzień Bezpruderyjnych Kochanków.


Komedia (e)romantyczna

Twój partner wykupił już bilety na film o miłości? To świetnie! Nie daj się zwieść pozorom - wizyta w kinie wcale nie musi oznaczać oglądania filmu. Sala kinowa może być świetnym miejscem do gry wstępnej lub miłosnych igraszek w ostatnim rzędzie. Wszystko zależy od waszej odwagi i… liczby osób na widowni. Jeżeli czujesz się skrępowana obecnością zbyt wielu widzów, możesz poprzestać na delikatnych pocałunkach, muskaniu językiem uszu i szyi partnera oraz szeptaniu o swoich najbardziej wyuzdanych fantazjach seksualnych. Przy odrobinie szczęścia, gdy sala nie będzie zapełniona, możesz przejść do pettingu lub poznać uroki seksu na kinowym fotelu.


Seks zamiast kolacji

Jeśli po powrocie do domu zastaniesz różowy obrus, czerwone kwiaty i świece w kształcie serduszek, to nie znaczy wcale, że największą atrakcją wieczoru będzie romantyczna kolacja. Weź sprawy w swoje ręce i pokaż partnerowi, że marzysz o naprawdę gorących Walentynkach! Powitaj ukochanego namiętnym pocałunkiem i, nim się zorientuje, oczyść stół z niepotrzebnych przedmiotów. Pokaż, że masz apetyt na seks i nie zawahasz się go zaspokoić! Jeśli stół jest stabilny, połóż na blacie partnera i dosiądź jego gorącego ogiera. Pamiętaj jednak, by nie szarżować w przypadku delikatniejszych mebli – niewielki stoliczek nie utrzyma ciężaru dorosłego człowieka, możecie się więc jedynie o niego oprzeć.


Orgazm w kwiatach

Jeżeli tęsknisz za wiosną, nie czekaj aż zmieni się pogoda! Już teraz ozdób swoją sypialnię pachnącymi kwiatami. Możesz wykorzystać rośliny cięte lub sztuczne kwiaty, spryskane aromatycznymi olejkami. Porozrzucaj barwne płatki na pościeli, przygotuj płytę z nastrojowym śpiewem ptaków i zaproś partnera do sypialni. Seks na ukwieconym łóżku nasunie wam na myśl erotyczne wspomnienia z pachnącej łąki lub igraszki w cichym zakątku ogrodu. Wiosenna sceneria nie tylko pobudzi wasze zmysły, ale również sprawi, że poczujecie się jak na łonie natury.

Bianca


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.