bezwstydnik

Uwaga, konkurs na zdjęcie na okładkę!

Weź udział w sesji zdjęciowej na okładkę książki Elizy Chojnackiej!

Odwiedzin: 4887

Pamiętacie fantastyczną pisarkę, Elizę Chojnacką, z którą spotkałyśmy się w Meskalinie? Chcecie, żeby to wasze zdjęcie było na okładce jej nowej książki? To zapraszamy!
Eliza Chojnacka, niezwykła i odważna pisarka nie bojąca się używać słowa "seks" tak w rozmowach, jak w  swojej debiutanckiej książce "Nieporządna?", właśnie pisze swoją drugą powieść, jak to zresztą nam obiecała podczas spotkania...


I właśnie do okładki tej najnowszej książki "Sinicuik" poszukujemy nietuzinkowych dziewczyn/kobiet do sesji zdjęciowej. Profesjonalna Sesja zdjęciowa Sinicuik ma zadrażniać i ma stanowić intrygujący początek promocji książki. Wybrane zdjęcie zostanie umieszczone na okładce książki, której dystrybucja odbędzie się w największych księgarniach w Polsce, m.in. Empik, Merlin.


Jeżeli czujesz się osobą ciekawą zewnętrznie, jeżeli chciałabyś zaintrygować innych swoją urodą, swoim wdziękiem - i jeżeli ukończyłaś 18 lat, to wyślij dwa zdjęcia pod adres:  kontakt@elizachojnacka.pl.


Termin nadsyłania zdjęć potrwa do 15 lipca br. Do wybranych dziewczyn zgłosimy się mailowo.


Nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana przez Adama Fedorowicza (pierwsze miejsce w konkursie ‘Viva! Photo Awards 2008′ oraz wyróżnienie w konkursie Playboy’a:  FOTOEROTICA 2010 – adamfedorowicz.com), udział w filmie promującym książkę nagranym przez Studio Filmowe Nova Propaganda, a także obecność na okładce książki "Sinicuik".Przeczytaj regulamin konkursu!


AN


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.