bezwstydnik

Współczesna Polska Erotyka: Francuskie winnice

Kolejna propozycja z wystawy w Muzeum Polskiej Erotyki to praca Aleksandra Kormana "Francuskie winnice".
Odwiedzin: 3530
Aleksander Korman jest z wykształcenia architektem i tworzy w technice pasteli. Projektuje plakaty operowe, ale - jak się okazuje - nie tylko. Jego nieustająca fascynacja światem kobiecości sprawiła, że jego rysunki ocierają się o świat wewnętrzny kobiet.

Artysta próbuje ilustrować trudne do zrozumienia przez mężczyznę niepokoje kobiet: ich troski codzienne, radości i oczekiwania. Wychodzi mu to nad podziw dobrze, aż czasami naprawdę ma się wątpliwości, czy on aby na pewno jest mężczyzną, bo zdecydowanie za dobrze rozumie kobiety...

Artysta ma w dorobku twórczym wystawy indywidualne i zbiorowe. Do ważniejszych zaliczyć można wystawę towarzyszącą II Festiwalowi Opery Współczesnej w październiku 2010 r. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Europie i USA. 
Przeczytaj więcej:


O wystawie w Muzeum Erotyki


Henryk Król-Kocica


AN


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.