bezwstydnik

Wszystko o łechtaczce czyli Słodycz Wenery

Łechtaczka to najbardziej hedonistyczny narząd – służy wyłącznie do tego, by dawać kobietom przyjemność. Czy wiesz jakie kryje tajemnice?

Odwiedzin: 5418

Perełka, muszelka, kwiatuszek oraz sekretny guziczek – oto najbardziej pieszczotliwe określenia łechtaczki. Ten tajemniczy narząd nosi wiele imion, lecz wszystkie wyrażają czułość i osobisty stosunek kobiet do „słodyczy Wenery”. Trudno się temu dziwić, gdyż łechtaczka, jako najbardziej erogenne miejsce, uwielbia subtelne pieszczoty, a czuły dotyk wynagradza prawdziwą eksplozją erotycznych doznań.Fot. sxc.hu


W poszukiwaniu muszelki

Łechtaczka znajduje się nad wejściem do pochwy – w okolicy górnego połączenia warg sromowych. Pozornie wydaje się być niewielka, lecz w rzeczywistości jej rozmiary sięgają 16-20 milimetrów u dorosłej kobiety. Większa część narządu znajduje się jednak w głębi ciała, a najbardziej widocznym i zarazem charakterystycznym fragmentem jest żołądź, która przypomina wyglądem miniaturkę penisa.

Tajemnice sekretnego guziczka

Łechtaczka bywa niekiedy nazywana kobiecym odpowiednikiem prącia, lecz w rzeczywistości nie ma z nim zbyt wiele wspólnego. W przeciwieństwie do penisa nie pełni bowiem żadnej fizjologicznej funkcji, takiej jak wydalanie czy wydzielanie płynów – służy wyłącznie do osiągania przyjemności. Sekretny guziczek jest zbudowany z 8 000 włókien nerwowych, co sprawia, że jest dwukrotnie bardziej wrażliwa na dotyk niż męski członek. Łechtaczka, podobnie jak penis, osiąga erekcję – pod wpływem bodźców erotycznych twardnieje oraz nieznacznie wysuwa się do przodu. Wystarczy zaledwie 5 minut delikatnych pieszczot, by wywołać jej wzwód! Dzięki odpowiedniemu stymulowaniu łechtaczka może się naprzemiennie rozszerzać i kurczyć, doprowadzając kobietę do wielokrotnego orgazmu.


Elektryzujący dotyk

Ze względu na niezwykłą wrażliwość na dotyk erotyczna perełka wymaga specjalnego traktowania. Wszelkie próby jej tarmoszenia lub podszczypywania mogą zakończyć się bólem, a już z pewnością nie przyczynią się do wzrostu podniecenia. Łechtaczka świetnie reaguje na dotyk koniuszka języka oraz subtelne masowanie palcami lub główką penisa. Szczególnie przyjemny jest dotyk natłuszczoną lub wilgotną dłonią, silnych bodźców dostarcza także skierowanie na łechtaczkę strumienia wody. Delikatny masaż z użyciem aromatycznych olejków lub oralne pieszczoty łechtaczki to znakomite pomysły na niezapomnianą grę wstępną.

Bianca


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.