RE:Masturbacja – wstęp do seksu
08/04/2011 16:58
Chyba jest to w jakiś sposób wstydliwy temat bo widzę brak wypowiedzi. A ja myślę, że masturbacja jest w pewnym sensie normalnym zachowanie. No bo powiedzcie drogie kobietki jak najlepiej poznać swoje ciało, jego potrzeby?
Przed moim pierwszym razem postanowiłam sama najpierw zapoznać się ze swoją seksualnością i przyjemnościami. I nie żałuję smile
Z resztą przyznam się, że czasem zdarza mi się sama sprawić sobie przyjemność smile
RE:Masturbacja – wstęp do seksu
14/04/2011 14:26
Jak dla mnie masturbacja była fajna lekcją odkrywania własnej seksualności, chociaż nie powiem na początku nie przychodziło mi to łatwo. Było to dziwne uczucie, tak jakbym się krępowała własnego ciała. Ale małymi kroczkami jakoś się udało lovelinessTeraz od czasu do czasu zdarza mi się samej masturbować, zwłaszcza gdy Pan jest dalekotongue
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.