polecane

Villa Hoff wellness&Spa

Villa Hoff wellness&Spa to komfortowe i eleganckie centrum SPA położone w Trzęsaczu (gmina Rewal).

Odwiedzin: 3121

Wysoki standard usług, bogaty pakiet zabiegów w SPA, urokliwe, harmonijnie urządzone wnętrza i jakby tego wszystkiego było jeszcze mało doskonały szef kuchni - wszystko to sprawia, że goście bardzo chętnie wracają do Villi Hoff. A trudno dla hotelu o lepszą rekomendację...
Villa Hoff to 52 miejsca noclegowe w 25 ekskluzywnie urządzonych klimatyzowanych pokojach i apartamentach . Goście mają do swojej dyspozycji  Lobby-Bar , Salę Klubową z bilardem , Centrum Rekreacyjne ( kryty basen 15m x 5m z podgrzewaną wodą i biczami wodnymi, jacuzzi, sauna sucha i sauna rzymska)  oraz Club Spa z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksujących. Hotel dysponuje także garażem podziemnym i monitorowanym parkingiem przed budynkiem.


Atrakcji nawet dla najbardziej wybrednych tu nie zabraknie - a z pewnością należy do nich także miejscowość, w której znajduje się Villa Hoff, czyli Trzęsacz. Słynie on z ruiny XV wiecznego kościoła, stojącego na skarpie. Od kilkuset lat morze podmywa skarpę, zabierając fragmenty budynku - i zgodnie z legendą będzie działo się ta długo, aż cały kościół zniknie w morskich odmętach.


Wszystko z powodu jednego z tutejszych rybaków, który dawno, dawno temu wyłowił z morza syrenę. Zamiast jednak ją wypuścić z powrotem do wody, zabrał ją do domu, bo była tak piękna, że się w niej zakochał. Syrena jednak, choć podobno także pokochała rybaka, nie mogła żyć z dala od morza i wkrótce umarła z tęsknoty. Pochowano ją na cmentarzu przy kościele, który wówczas stał kilka kilometrów od morza. Ale od tego czasu morze zabiera brzeg po kawałku, i będzie się tak działo aż cały kościół z przyległym cmentarzem nie znajdą się na dnie morza...


Jednak ruiny kościoła to tylko jedna z wielu atrakcji Trzęsacza. Niezapomnianych wrażeń dostarczają spacery wzdłuż wysokiego, klifowego brzegu morza - Villa Hoff jest położona zaledwie 80 metrów od plaży! Trzęsacz słynie też z osiemsetmetrowego odcinka, na którym widoku na morze nie zasłaniają żadne drzewa ani budynki. "Dla tego niesamowitego widoku naprawdę warto to miejsce odwiedzić" - piszą na swojej stronie właściciele Villa Hoff. - "W tym widoku zachodu słońca oraz bryzy morskiej o wschodzie zakochał się już niejeden turysta..."

el


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.