bezwstydnik

Męskie majtki i ich tajemnice

Za męskim rozporkiem kryją się niezwykłe sekrety - i to wcale nie takie, jak myślicie!

Odwiedzin: 97665

Specjaliści od majtek wspierani przez "Cosmopolitan" postanowili zdradzić, co owe majtki mogą powiedzieć o charakterze danego mężczyzny i tym, jaki będzie w relacjach partnerskich.


Otóż jeśli mężczyzna nosi zwykłe, białe i dopasowane majtki, to znaczy, że jest typem wiecznego chłopca. Jest nieskomplikowany, a jego ulubioną rozrywką są typowo chłopięce zabawy: gra w piłkę, jazda na rowerze lub szaleństwa samochodowe. Takie samo proste i nieskomplikowane ma podejście do seksu: raz, dwa i po krzyku. Raczej nie jest to partner dla dziewczyny zgłębiającej Kamasutrę i lubiącej długą, wyrafinowaną grę wstępną.


Mężczyzna w bokserkach to typ solidny, godny zaufania, zwolennik tradycji i - prawdziwy mężczyzna. Z pewnością w łóżku nie jest nudziarzem, mimo że zewnętrzne pozory na to by wskazywały. Ma zwyczaj zaskakiwać niezwykłymi, egzotycznymi i drażniąco wyrafinowanymi pieszczotami, a równie ważne jak otrzymywanie rozkoszy jest dla niego jej dawanie.


Facet w kalesonkach to zwolennik tężyzny fizycznej. Chodzi na siłownię, uważa, żeby nie urósł mu brzuch, dba o mięśnie i kondycję, jednym słowem - fizyczna doskonałość. Niestety, te same cechy wykazuje w łóżku, co na dłuższą metę dla kobiet nie lubiących zapasów ani walk bokserskich w sypialni jest nie do zniesienia. Poza tym czasami brakuje mu trochę wrażliwości - partnerka może chwilami mieć wrażenie, że albo robi pompki, albo chce pobić rekord w ilości suwów lub długości stosunku...


Kąpielówki, czyli wyjątkowo obcisła część garderoby, była kiedyś symbolem panów wyzwolonych erotycznie i pożądliwych latynoskich kochanków. Niby same zalety, ale też i jedna poważna wada: nie pozostawiają nic dla wyobraźni, bo pod obcisłą tkaniną i kształt i wielkość, no i oczywiście stan penisa rysuje się w całej okazałości. Ale facet w kąpielówkach to idealny partner na szybki numerek: ognisty, namiętny, wręcz gwałtowny, no i doskonale zna kobiece czułe punkty. Wprawdzie umyka to jego uwadze, że kobiety się pod tym względem - i innymi też - trochę różnią od siebie, ale jak zaznaczyliśmy, to partner na szybki numerek, a nie długi romans.


Ukoronowaniem listy są mężczyźni typu komandos, którzy po prostu nie noszą bielizny. To typ faceta, który za wszelką cenę stara się przeciwstawić obowiązującym normom i zwyczajom, taki samotny wilk, którego pewności siebie w seksie bardzo łatwo ulec. To cudowny kochanek, jeśli podstawowym kryterium seksu jest szalona namiętność i chwila oddechu między jednym a drugim poważnym związkiem. O seksie, o szalonych sposobach jego uprawiania i dziwnych miejscach, w których warto się kochać wie wszystko, w dodatku dysponuje tym szczególnym rodzajem seksualnej energii, której większość kobiet po prostu nie jest w stanie się oprzeć.


Niestety, na dłuższy związek się nie nadaje. Któregoś dnia, przestraszony wizją uporządkowanego życia, stabilizacji i dni podobnych jeden do drugiego z kapciami i telewizorem - ucieknie. I nie ma sensu go zatrzymywać, bo zatrzymany wbrew swojej woli potrafi jak żaden inny facet zamienić życie kobiety w piekło.


A jakie majtki noszą Wasi mężczyźni, kochane erotomanki...?Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.