bezwstydnik

O męskim gapieniu się na cycki słów kilka

Na widok laski z dużym dekoltem facet ma dwa wyjścia: albo się gapić i usłyszeć „świnia!”, albo się nie gapić i usłyszeć „pedał!”.

Odwiedzin: 6241

- Halo, halo! Zenku, jestem tutaj! – ileż razy słyszałem to zdanie z kobiecych ust z nutką oburzenia, że niby jak śmiałem wpatrywać się biust, zamiast w oczy jego właścicielki.


- Czemu faceci zawsze się gapią na nasze piersi? – ileż razy słyszałem to pytanie na wszelkich imprezach, gdzie proporcje kobiet do mężczyzn wynosiły 4:1 lub więcej.


- Faceci to świnie, tylko by się gapili na nasze cycki! – ileż razy podsłyszałem tę opinię w różnych przypadkowych miejscach, gdzie kobiety nie spodziewały się, że słyszy ich rozmowę jakiś facet.


A przecież to nie tak! Jakim niby cudem nie mamy się patrzeć na Wasze cycki, skoro pół życia spędzacie na kombinowaniu, jak je odpowiednio wyeksponować. Z każdym kolejnym latem nadchodzi moda na bluzki i sukienki z jeszcze głębszym dekoltem i jeszcze bardziej obcisłe. Po co wkładacie te wszystkie ciuchy odsłaniające biust? Cycki Wam się duszą i musicie im zapewnić jak największy dostęp do świeżego powietrza czy co? Niektóre z Was nawet sobie jeszcze te cycki powiększają silikonem. Po co niby? Niby taka moda jak na pasemka we włosach?


Wkładacie bluzkę z dekoltem, przy którym widać pępek i wyłazicie na ulice.

Same z siebie podsuwacie nam pod nos swoje wyjątkowej urody opakowanie płuc, przed którym często nie sposób uciec wzrokiem. Pamiętajcie, że faceci z natury rzeczy interesują się częściami ciała, których sami nie posiadają. Wysunę nawet przypuszczenie graniczące z pewnością, że facet w obcisłych slipkach też nie będzie przykuwał Waszego wzroku swoją modną fryzurą lub niebieskimi oczami, prawda?


Drogie Panie, przestańmy się oszukiwać. Faceci gapią się na Wasze cycki, bo właśnie tego od nas oczekujecie. Już kiedyś Wam pisałem, że jeśli po pierwszej randce facet potrafi powiedzieć, jakiego koloru macie oczy, to znaczy, że macie po prostu za małe cycki. Właśnie dlatego, gdy założycie wydekoltowaną bluzkę, a facet w czasie rozmowy będzie patrzeć wyłącznie w Wasze oczy, pewnie zrobi się Wam smutno albo zaczniecie myśleć, że jest gejem. Dlatego prawdziwi dżentelmeni zawsze się patrzą w Wasze piersi, nawet, gdy są małe i niepociągające – tego wymaga uprzejmość wobec każdej kobiety...

Zenon Zabawny


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.