bezwstydnik

Mięśnie Kegla – kobiecy skarb

Trening mięśni Kegla potęguje erotyczne doznania i ułatwia osiąganie orgazmu. Już dziś zamień hantle na kulki gejszy i odkryj nową jakość seksu!

Odwiedzin: 5321
Mięśnie Kegla to niedoceniony przez kobiety skarb. Wystarczy zachować je w dobrej formie, by czerpać przyjemność z seksu niezależnie od rozmiarów męskiego przyrodzenia. Regularny trening mięśni Kegla ma zbawienny wpływ na życie seksualne. Ponadto pomaga też utrzymać ciało w dobrej formie i eliminuje problem nietrzymania moczu, z którym boryka się coraz więcej kobiet.


Fot. sxc.hu


Mięśnie Kegla – co to takiego?

Mięśnie Kegla, znane także jako mięsień łonowo-guziczny lub mięśnie dna miednicy, są rozpostarte pomiędzy kością łonową a ogonową. Odpowiadają one za utrzymanie narządów wewnętrznych we właściwym miejscu. Gdy ulegną zwiotczeniu, nie tylko pogarsza się życie seksualne kobiet, lecz również zaczynają się u nich problemy zdrowotne. Ich osłabienie może być efektem nadmiernego stresu, niezdrowego trybu życia, otyłości, zmian hormonalnych, przeciążenia fizycznego oraz porodu.


Najbardziej seksowne mięśnie

Zdrowe i silne mięśnie Kegla sprawiają, że pochwa staje się bardziej elastyczna. Kobiety z muskularną waginą potrafią zaciskać swoje mięśnie wokół penisa, dostarczając tym samym intensywnych doznań seksualnych zarówno sobie, jak i partnerowi. Co zrobić, aby je wzmocnić? Wystarczy wstrzymywać strumień moczu przez trzy sekundy. To proste ćwiczenie trzeba powtarzać regularnie 3 razy dziennie w 10 seriach. Po pewnym czasie możesz przejść do napinania i rozluźniania mięśni również poza toaletą. Ogromną zaletą treningu jest fakt, że możesz go wykonywać wszędzie – podczas nudnego spotkania, pisania na komputerze, w restauracji oraz kinie. Innym sposobem na wzmocnienie mięśni Kegla jest noszenie kulek gejszy, które doskonale masują wnętrze pochwy oraz symulują napinanie mięśni. Dzięki estetycznym kuleczkom możesz dbać o prawidłową muskulaturę waginy nawet w drodze do pracy czy podczas robienia zakupów. Twoim jedynym zadaniem będzie utrzymanie masujących kulek w pochwie, a mięśnie same zaczną pracować pod wpływem przemieszczającego się w ich obrębie ciężarku.


Test z bananem prawdę Ci powie

Po czym poznać jaka jest kondycja Twoich mięśni Kegla? Najprostszym i zarazem najbardziej skutecznym sposobem będzie wykonanie tzw. testu banana. Obierz owoc ze skórki, a następnie włóż go do czystego woreczka. Całość umieść w waginie i ściśnij pakunek z całej siły tak, jakbyś chciała go zmiażdżyć. Jeżeli Twoje mięśnie Kegla są silne, powinnaś bez problemu rozkruszyć banana. Jeśli jednak nie zdałaś testu – nie załamuj się. Wystarczy zaledwie kilka tygodni prostych ćwiczeń, by wzmocnić mięśnie i czerpać pełną satysfakcję z seksu.

Bianca


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.