bezwstydnik

Punkt G to za mało!

Podniecają Cię pieszczoty punktu G? Nie poprzestawaj na nich! Znajdź nowe, równie magiczne miejsca na swoim ciele – punkty A i U.

Odwiedzin: 4504

Kobiece ciało kryje w sobie niewyczerpany potencjał erotycznych doznań. W przeciwieństwie do mężczyzn, u których najsilniejsze strefy erogenne są skumulowane w okolicy penisa, kobiece ciało jest niemal w całości podatne na działanie seksualnych bodźców. Podnieca nas całowanie dolnej części uszu, gorący oddech na szyi i gładzenie sutków. Lubimy też pieszczoty ud, erotyczny masaż pleców oraz zmysłowe przygryzanie warg. Największych doznań dostarcza nam jednak stymulowanie łechtaczki oraz trzech magicznych punktów – G, A i U. O pierwszym z nich słyszał każdy, lecz dwa pozostałe są dla wielu kobiet zagadką. Gdzie leżą punkty A oraz U? I w jaki sposób można je pieścić? Dowiedz się wszystkiego o nowych erotycznych miejscach na mapie kobiecego ciała!
Fot. Maria Kabelis


Wędrówka erotycznym szlakiem

Wbrew kolejności alfabetycznej oraz prawom logiki droga do punktu A wiedzie przez punkt G. Cel Twojej podróży jest umiejscowiony dokładnie pomiędzy strefą Gräfenberga a szyjką macicy. By go znaleźć, najpierw odszukaj punkt G, a następnie wymiń go palcami i zatrzymaj się dopiero wtedy, gdy wyczujesz gładką, niezwykle podatną na dotyk powierzchnię – punkt A. Choć cel jest odległy, warto do niego zmierzać, gdyż umiejętne stymulowanie strefy A może przynieść wiele satysfakcji.


Miejsce pomiędzy punktem G a szyjką macicy możesz pobudzać zarówno palcami, jak i penisem. Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał punktu A, wybierz pozycję odwróconego jeźdźca. Dzięki głębokiej penetracji skierowanej na przednią ściankę pochwy poznasz zupełnie nowy rodzaj przyjemności, o którego istnieniu nie miałaś wcześniej pojęcia!


Punkt U – gwarant wielokrotnego orgazmu

Jeżeli odnalazłaś punkt A, to z pewnością nie będziesz miała problemów z odszukaniem strefy U. Miejsce to znajduje się w okolicach ujścia cewki moczowej, niecałe 3 cm od wejścia do pochwy. Najlepszym sposobem na stymulowanie punktu A jest stosunkowo płytka penetracja w pozycji klasycznej oraz na łyżeczki.


Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki pobudzeniu strefy A możliwe jest osiągnięcie orgazmu wielokrotnego. Jeśli chcesz poznać smak niekończącej się przyjemności, namów partnera na masaż punktu A tuż po orgazmie łechtaczkowym.

Nie zrażaj się początkowym brakiem satysfakcji. Wystarczy odrobina cierpliwości i wprawy, a efekt z pewnością przerośnie Twoje oczekiwania!

Bianca


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.