bezwstydnik

Sesja zdjęciowa do nowej książki Elizy Chojnackiej

Latem w przepięknej, klimatycznej Willi Augusta Lentza w Szczecinie odbyła się sesja zdjęciowa Sinicuik.

Odwiedzin: 8476

Sesja była nagrodą w ogólnopolskim konkursie, zorganizowanym przez Elizę Chojnacką autorkę powieści pt. Nieporządna? Wybrane zdjęcie z sesji, znajdzie się na okładce kolejnej książki autorki pt.Sinicuik. Nagrodą w konkursie był również udział w filmie promującym książkę.


Cały projekt jest integralną częścią promocji kolejnej książki autorki, która ukarze się pod koniec lub na początku przyszłego roku. W konkursie mogły wziąć udział kobiety do 35 roku życia, co wzbudziło duże zainteresowanie oraz radość wśród pań, które zbliżają się do magicznej granicy trzydziestu lat.


Jury w składzie: Adam Fedorowicz - fotograf, Majka Holcman - wizażystka i stylistka artystyczna, która na co dzień współpracuje z Sylwią Majdan, właściciel Studia Filmowego Nova Propaganda ze Szczecina, Marcin Szkolnicki – manager/grafik, Eliza Chojnacka - autorka książki oraz Paulina Kuczmarska, córka autorki, wybrało cztery modelki.


Wybór był bardzo trudny, ponieważ do konkursu zgłosiło się bardzo dużo interesujących kobiet z całej Polski. Ostatecznie zaproszenie do projektu otrzymały: Karolina Konieczna z Gdyni, Monika Dorenda ze Szczecina, Marta Grzegorczyk z Gryfic oraz Karolina Zakrzewska z Poznania.


Willi Augusta Lentza, a w szczególności jej przepych z neobarokową, stylową szatą dodała szczególnego klimatu sesji, której tajemnica i intrygująca tematyka oscylowała na pograniczu przyzwoitości. Tematem sesji zdjęciowej była akcja kolejnej książki Elizy Chojnackiej, która będzie mówiła o skłonnościach i pragnieniach ludzkich.


Przypominamy, że patronem medialnym całego projektu był ogólnopolski portal - Kobietą Być.pl oraz Magazyn Prestiż – Szczecin, Koszalin i Trójmiasto. Sponsorami konkursu oprócz Adama Fedorowicza, Maji Holcman oraz Studia Filmowego Nova Propaganda był Hotel Siver & Gokard Center w Szczecinie, a także Szczecin2016.


Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik
Sinicuik


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.