bezwstydnik

Wystawa FotoEroticon 2011 w Muzeum Erotyki w Warszawie

Wszystko, co najlepsze w polskiej erotyce możecie zobaczyć w Muzeum Erotyki w Warszawie - pod patronatem Erotyzmu Oczami Kobiet.Odwiedzin: 106454
W Muzeum Erotyki w Warszawie  w dniach 27.08-16.10.2011 odbędzie się wystawa FotoEroticon 2011 będąca przeglądem najciekawszych pomysłów w fotografii erotycznej - swoje prace przedstawi kilkunastu twórców specjalizujących się w fotografii erotycznej.

Celem pierwszej tego typu wystawy w Polsce  jest ukazanie różnych idei wykorzystania erotyki w fotografii od klasycznych aktów począwszy,poprzez akty podwodne,fetyszyzm i inspiracje związane z seksualnością.


Temat wystawy i rosnąca popularność fotografii cyfrowej sprawi,że będzie to z pewnością wydarzenie o dużym wydźwięku medialnym cieszące się zainteresowaniem zwiedzających.


Wystawa nie przekracza granic pornografii, ale koncentruje się na sztuce i różnych spojrzeniach na tematy uważane za tabu - zarówno ze strony artystów polskich,jak i zagranicznych.


Fot. Anna AndrzejewskaFot. Michał Buddabar
Fot. Michał Sosna


Miejsce wystawy:


MUZEUM EROTYKI


ul. GRZYBOWSKA 3

00-123 WARSZAWA

ka_pio


Komentarze
Ilość komentarzy: 0
Zaloguj się aby skomentować
Brak komentarzy!
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.