"Uwolnij namiętność i pożądanie"
13/03/2012 22:13
We wtorek, 6 marca, zainaugurowana została ogólnopolska kampania edukacyjna „Uwolnij namiętność i pożądanie”. Celem akcji jest popularyzowanie wiedzy o pozytywnej roli seksualności i intymności w życiu człowieka. Organizatorzy kampanii chcą dotrzeć z informacjami do jak największej liczby osób, ponieważ problem obniżonego libido dotyka milionów Polaków, w tym, jak wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego „Seksualność Polaków 2011”, aż 6 proc. kobiet w wieku 15-59 lat.

Co sądzicie o takiej kampani?
RE:
13/03/2012 22:18
Niestandardowym elementem kampanii jest akcja "Zawieszka". 6-7 marca na wybranych osiedlach w Warszawie, na których mieszka łącznie ponad 30 tysiecy osób zamieszczono zawieszki (przypominające te wieszane na klamkach pokojów hotelowych), z napisem: "Prosimy nie przeszkadzać. Spełniamy zmysłowe marzenia".
hotzpod
Wystawa prac  erotyzm-oczami-kobiet.

Wystawa prac erotyzm-oczami-kobiet.

<

Od 20.10. do 20.12 2010 w ekskluzywnych alejkach City Park Residence można oglądać wystawę najlepszych fotografii przysłanych na konkurs “Erotyzm Oczami Kobiet”

BS Bohemia Sekt

BS Bohemia Sekt

<

Sponsor wernisażu - producent wysokiej jakości win musujących Bohemia Sekt oraz spokojnych - Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov oraz Winnica Pavlov.

Treści prezentowane na tej stronie
są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Oświadczam, że ukończyłem 18 lat.